Про нас

Історія компанії Laretti починається з того моменту, коли у Флоренції була відкрита майстерня імені ремісника Себастіано Ларетті (Італія, 1892 рік). Вона стала однією з перших мануфактур в цій країні, де почалося виробництво кухонного приладдя. Через деякий час виробництво посуду стало профілюючою галуззю діяльності даної майстерні.

З того часу, асортимент продукції та напрямки роботи торгової марки Laretti істотно розширилися. Використовувалися нові технології позиціонування, що привело до появи цієї торгової марки на світовому ринку. Вже протягом багатьох років процес приготування їжі з продукцією Laretti приносить задоволення господиням і професійним кухарям в багатьох країнах світу.

На українському ринку компанія Laretti з'явилася в 2007 році, представивши «досконалий посуд для здорового харчування», і зарекомендувавши себе як висококласного виробника посуду та кухонних приладів для здорового харчування, компанія Laretti вирішила вивести на ринок України італійську побутову техніку преміум-класу, яка відома на європейському ринку як техніка найвищої якості. Підтримуючи свою репутацію компанії, що динамічно розвивається, ми постійно впроваджуємо передові технології та інновації у виробництво і дизайн, і маємо намір постійно поповнювати модельний ряд новими категоріями і продуктами, щоб кожен споживач зміг знайти у нас те, що йому до душі.

Технологічні можливості фабрик компанії дозволяють впроваджувати нові технології виробництва і використовувати принципово нові способи компонування матеріалів, для того щоб удосконалювати свою продукцію. На сьогоднішній день на європейському ринку наша компанія представляє себе як виробник широкого спектру аксесуарів для кухні, а також високоякісної елітної побутової техніки для дому.

Дизайн продуктів Laretti досить різноманітний, але при цьому італійська вишуканість і неповторність є невід'ємним атрибутом бренду. А практичність і функціональність матеріалів, які використовуються для виробництва, будуть довгі роки супроводжувати неперевершену витонченість продукції Laretti, яка покликана служити на благо затишку у Вашому домі.

Найвищий рівень виробництва, який став традицією нашої компанії з часу її заснування, є головним пріоритетом у всіх напрямках роботи. Тому, купуючи побутову техніку Laretti, Ви можете бути впевнені в тому, що Ваша кухня буде обладнана елітною, красивою і «розумною» технікою, яка дозволить Вам забути про домашні турботи і дасть можливість просто насолоджуватися прекрасним життям.

 

Продукція Laretti — сертифікована і охороняється авторським правом.